czwartek, 1 kwietnia 2010

Konkurs „Kto powinien zostać mistrzem?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który zorganizowaliśmy wraz ze sklepem koszykarskim Basketo.pl

Zadanie jest proste – napisz tekst lub wykonaj pracę graficzną na temat „Kto powinien zostać mistrzem?”.
Do tematu możesz podejść w dowolny sposób, wszystko zależy od twojej pomysłowości. Możesz przeprowadzić szczegółową analizę albo przedstawić swoją subiektywną opinię; możesz wybrać drużynę albo zawodnika, który według Ciebie zasługuje na mistrzostwo, nie musi to być nawet faworyt do tytułu.

Wygra nie ten, kto poprawnie wytupuje mistrza NBA 2010, ale osoba, która prześle najciekawszą pracę (na adres: adam@czwarta-kwarta.com).

Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 50 złotych, do wykorzystania w sklepie Basketo.pl przy zakupach za co najmniej 200 zł.

Konkurs trwa do końca kwietnia, a wynik ogłosimy we wtorek 4 maja. Zwycięską pracę, jak również te, które zasłużyły na wyróżnienie, opublikujemy na blogu.

Kto powinien zostać mistrzem? – czekamy na wasze opinie.

2 komentarze:

  1. troche za dlugi czas trwania konkursu. wysylajac artykul teraz nie bedzie w nim tylu informacji co w artykule z konca kwietnia, opartego o gre w playoff

    OdpowiedzUsuń
  2. Termin przysłania pracy nie ma znaczenia, dlatego możesz spokojnie się przygotować i napisać artykuł dopiero pod koniec kwietnia. Pamiętaj tylko, żeby najpóźniej przesłać go 30.04.

    OdpowiedzUsuń