środa, 31 marca 2010

My tu gadu-gadu, a Wizards i Timberwolves...

...chcą pobić rekord. I to nie byle jaki. New Jersey Nets przegrało na starcie tego sezonu 18 spotkań pod rząd. A ile teraz mają Czarodzieje? 16. Tyle samo co Minnesota Timberwolves. Czy uda im się ta sztuka? Washington czeka dzisiaj mecz z New Orleans (powinni z nimi przegrać, CP3 wraca do formy), nastepnie z Chicago, które musi wygrywać, by awansowac do playoffów. Jestem prawie pewien, że wyrównają rekord, ale czy go pobiją? Ich katem może sie stać NJN, z którymi grają 4 kwietnia. Zbieg okoliczności, historia lubi płatać figle.
Minnesota dzisiaj gra z Kings, dla których będzie to back-to-back. Mogą wygrać. Później spotkanie z Miami, bardzo nieregularnymi w tym sezonie. Też jest realna szansa na zwycięstwo. Lecz jeśli to przegrają, nie wyobrażam sobie, by Wolves, dla których będzie to b-2-b wygrali z OKC. Nie ma szans, Durant i spółka są na gazie.
A wy jak myślicie, czy któraś z drużyn osiągnie rekord NJN, może go pobije, bądź każda z nich przełamie złą passę już dzisiaj? Czekam na komentarze.
EDIT:chodzi o rekord tego sezonu rzecz jasna.

2 komentarze:

  1. rekordu nie pobiją, poniewaz 18 porazek z rzedu NJ to rekord NBA ale rozpoczecia sezonu nie najdluzszej serii wogole

    OdpowiedzUsuń
  2. sądzę, że Maciejowi chodziło o rekord sezonu, a nie NBA

    OdpowiedzUsuń