czwartek, 1 kwietnia 2010

Gortat dołączył do Czwartej Kwarty

Mam zaszczyt poinformować was, że współprace z Czwartą Kwartą zgodził się podjąć nasz jedyny człowiek w NBA. Z Marcinem spotkałem się tydzień temu przed meczem w Atlancie. Zaproponowałem, by co jakiś czas napisał coś na bloga i dzisiaj w nocy dostałem pierwszy tekst:
Witam czytelników Czwartej Kwarty!
Czas pędzi i już zaraz będzie po sezonie regularnym. Jeszcze 8 meczy zostało do końca. My potrzebujemy co najmniej 4 zwycięstw i dwójka na wschodzie będzie nasza. Jesteśmy naprawdę mocni. Teraz musimy skupić się na sobie i przede wszystkim zwyciężyć w Southeast Division. Z Hawks ostatnio przegraliśmy, ale teraz mamy 2 zwycięstwa. Atmosfera w drużynie jest bardzo fajna, cała drużyna jest dobrze zagrana. Nasza postawa w najbliższych meczach na pewno to potwierdzi. Liczę, że w końcówce Dwight będzie trochę odpoczywał i dostanę więcej minut. Rok temu miałem 18 zbiórek. Teraz musi być jeszcze lepiej.
Jak pewnie wiecie, co miesiąc dzielę się moimi przeżyciami w Magazynie MVP. Adam ostatnio przekonał mnie, żebym napisał też coś na bloga. Na razie tyle, następnym razem postaram się napisać coś więcej. Polecam Czwartą Kwartę!

Pozdrawiam wszystkich
Marcin Gortat

4 komentarze:

 1. Pezet pisze:
  Super sprawa Adam:)
  A jak się znalazłeś w Atlancie?? Robiłeś sobie jakiś trip po USA i przy okazji zachaczyłeś o Atlante??, czy raczej celowo wybrałeś sobie Atlante bo grali z Magic?

  OdpowiedzUsuń
 2. Znowu "meczy". Uważajcie na to.

  OdpowiedzUsuń
 3. "meczy" to akurat cytat z twittera Gortata, w końcu miało to wyglądać wiarygodnie :)

  OdpowiedzUsuń