wtorek, 31 sierpnia 2010

offseason 2010: Crawford chce przedłużyć kontrakt

Jamal Crawford zażądał wymiany bądź przedłużenia umowy z Atlanta Hawks. Aktualnie GM Hawks rozmawia z jego agentem odnośnie tej drugiej opcji. Im bliżej niepewnego lata 2011, tym coraz więcej graczy będzie chciało przedłuży swoje kontrakty.

Al Horford i jego agent rozmawiają z zarządem GM o nowym kontrakcie. Hawks aktualnie nie chcą wypuścić swojego gracza na rynek wolnych agentów 2011, mimo tego, że będzie on zastrzeżonym wolnym agentem. Stawka, jaką Horford może otrzymać za rok gry jest określana jako bliska maxa, czyli około 15-17 mln$ za sezon.

Jastrzębie podpisały kontrakt z Etanem Thomasem, który rok temu grał w barwach Oklahoma City Thunder. W zeszłym sezonie rozegrał 23 spotkania, podczas których notował 3.3pkt, 2.8zb i 0.7bl. Umowa opiewa na 1.3mln$ za rok gry, czyli jest to minimum dla weterana.
__________________________________________________

Nowym GM Nuggets został Masai Ujiri. Jego zadaniem jest przekonanie do pozostania Carmelo Anthony'ego, jednak coraz więcej mówi się o tym, że Bryłki oddadzą swoją gwiazdę do jednego z 3 klubów: Kings, Nets lub Timberwolves.
__________________________________________________

Xavier Henry i Greivis Vasquez nadal nie podpisali swoich debiutanckich kontraktów z Memphis Grizzlies. Problemem jest ustalenie wysokości zarobków. W przypadku tego pierwszego chodzi o wpisanie części zarobków w kontrakcie jako bonus za występy w lidze.
__________________________________________________

Miami Heat podpisali 2-letni, częściowo gwarantowany kontrakt ze swoim wyborem numer 42 z tegorocznego draftu, Da'Seanem Butlerem. Zawodnik ten nadal przechodzi rehabilitację kolana po kontuzji jakiej się nabawił podczas ostatniego miesiąca rozgrywek NCAA.

Chris Bosh oświadczył się swojej dziewczynie, Adrienne Williams. Zawodnik Heat chodzi z Nią od roku.
__________________________________________________

New York Knicks podpisali kontrakty z Landrym Fieldsem i Patrickiem Ewingiem jr. tym samym zamykając skład na sezon 2010/2011.
__________________________________________________

Dwayne Jones, center, którego Phoenix Suns oddali w wymianie z Toronto Raptors za Hedo Turkoglu, znowu wraca do Słońc. Zawodnik zaraz po wymianie został zwolniony przez swój nowy klub.

Nowym GM Słońc został Larry Blanks, dotąd pracujący przy projekcie "Koszykówka bez granic" w Afryce. Wcześniej pracował w Cavs i Spurs.
__________________________________________________

Danny Ferry, były GM Cavs, został zatrudniony przez San Antonio Spurs jako "Vice President of Basketball Operations".

0 komentarze:

Prześlij komentarz