wtorek, 6 kwietnia 2010

50-27

Mavs, po tym jak wygrali 13 kolejnych spotkań, zanotowali bilans 5-6.
Suns dopiero w Milwaukee zakończyli swoją serię 10 zwycięstw.
Nuggets rozpoczęli marzec od bilansu 6-1, a w kolejnych 11 meczach wygrali tylko 5 razy.
Jazz z ostatnich 10 spotkaniach zaliczyli 7 zwycięstw.

Cała czwórka w tym momencie ma bilans 50-27 i walczy o miejsca 2-5. O ostatecznych pozycjach przesądzi 5 pozostałych meczów sezonu.

W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tą czwórką najlepiej wypadają Mavs, którzy w 9 meczach wygrali 5 razy. Nuggets i Jazz mają bilans 5-5, a Suns 4-5. Drużyna z Dallas ma także największe szanse spośród tej czwórki na pierwsze miejsce w swojej dywizji (mają 2 ½ meczu przewagi nad Spurs). Suns już nie dogonią Lakers w Pacific Divison, a Nuggets i Jazz walczą o jedynkę w Nothwest (tuż za nimi są Thunder, 1 ½ mecz straty)

Co ich czeka w te ostatnie 5 spotkań?
Mavs najpierw spotkają się w Dallas z Grizzlies. Potem mają 3-meczową serię wyjazdową. Na początek zagrają w Rose Garden z Blazers, z którymi  przegrali już 3 mecze w tych rozgrywkach. Potem czekają ich teoretycznie łatwe pojedynki w Sacramento i Los Angeles (z Clippers). Sezon zakończą meczem ze Spurs przed własną publicznością.


Nuggets czeka mecz w Oklahomie, gdzie w tym sezonie już przegrali, a dzień później w Denver zmierzą się z Lakers. Następnie zagrają u siebie ze Spurs i Grizzlies. Dzień po spotkaniu z Grizzlies pojadą do Phoenix.

Jazz na początku zagrają u siebie z Thunder, z którym w tym sezonie przegrali już 3 razy. Dzień później rozpoczną 3-meczową serię wyjazdową w Houston. Potem czekają ich pojedynki ze słabszymi rywalami w Nowym Orleanie i 4 dni później w Oakland. Sezon zakończą meczem z Suns, z którym zagrają dzień po starciu z Warriors.

Suns u siebie spotkają się ze Spurs, potem pojadą do Oklahomy. Następnie 2 mecze rozegrają w Arizonie. Najpierw z Rockets, z którymi wygrali 3 wcześniejsze starcia, potem z Nuggets. Na następny dzień po starciu z Nuggets jadą do Salt Lake City.

Spośród tych 4 drużyn, aż 3 zagrają z Thunder. Poza tym, ekipa z Oklahomy w swoich 6 ostatnich meczach zmierzy się jeszcze z Blazers, Warriors i Grizzlies. Będą musieli się bardzo namęczyć, żeby nie spaść na ósmą pozycję.

0 komentarze:

Prześlij komentarz