poniedziałek, 15 lutego 2010

Plotki transferowe

Według ostatnich doniesień Cavs skupili się na rozmowach z Suns, starają się pozyskać Stoudemire'a i są coraz bliżej porozumienia. Natomiast ich negocjacje z Wizards w sprawie Jamisona zostały wstrzymane. Steve Kerr i Danny Ferry są dobrymi kolegami, znają się jeszcze z czasów gdy razem grali w NBA, a do tego w poprzednim offseason dokonali już wymiany (z udziałem Shaqa). Tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda im się dogadać. Cavs w zamian mieliby oddać Ilgauskasa i Hicksona. Mówi się także o wykorzystaniu Szczerbiaka, a Suns wtedy włączyliby Richardsona, którego chcą się pozbyć.

Podobno Cavs przedstawili Jamesowi propozycje możliwych transferów i LeBron wybrał Stoduemire'a. Jeśli to prawda, tym bardziej Cavs postarają się, by ściągnąć go do siebie. Pozostaje tylko pytanie, jaki będzie tego efekt dla zespołu? Duet Shaq-Amare nie sprawdził się w zeszłym sezonie, teraz miałoby to się udać w Cleveland?

Knicks szukają możliwej wymiany z udziałem Harringtona. Chcą się go pozbyć i dać więcej czasu gry młodszym zawodnikom. Zainteresowani są Bulls, którzy w zamian oferują między innymi Thomasa.

Knicks mają coraz mniejsze szanse na pozyskanie T-Maca. Według niedawnych doniesień, miał on trafić do Nowego Jorku w ramach trójstronnej wymiany pomiędzy Knicks, Rockets i Wizards. Jednak Wizards dokonali już transferu z Mavs. Mimo to, Donnie Walsh nie rezygnuje i próbuje dogadać się bez udziału trzeciej drużyny. W zamian za McGrady'ego oferuje kończące się kontrakty i młodego zawodnika, prawdopodobnie Jordana Hilla.

Celtics podobno rozmawiali w sprawie Ellisa, Martina i Iguodali. Kontaktowali się także z Suns, ale ściągnięcie Stoudemire'a do Bostonu jest bardzo mało prawdopodobne.

Bobcats skontaktowali się z Wizards w sprawie wymiany Augustin za Blatche'a. Jednak jak na razie jeszcze nie doszło do rozmów pomiędzy tymi drużynami.

Natomiast w sprawie możliwego transferu rozmawiali trenerzy Doc Rivers i Larry Brown. Celtics chcieliby pozyskać rozgrywającego Augustina. Bobcats są podobno zainteresowani Wallace'm, ale jeszcze niedawno mówiło się, że chcieliby Davisa.

Heat podobno kontaktowali się z Suns, Grizzlies, Blazers, Rockets, Bobcats, Kings i Celtics. Nie wiadomo jakich zawodników oferuje drużyna z Miami, ale na pewno są to gracze z kończącymi się kontraktami (O'Neal, Haslem, Richardson, Wright), a także wybory w najbliższym drafcie. Heat chcą przede wszystkim zmniejszyć swoje wydatki i zejść poniżej progu luxury tax.

0 komentarze:

Prześlij komentarz