środa, 7 lipca 2010

Plotki transferowe: w czwartek James powie, gdzie będzie grał

Jest już potwierdzona informacja, że LeBron ogłosi swoją decyzję w czwartek podczas specjalnego programu w ESPN.

Henry Thomas, agent Bosha, potwierdził, że Cavs rozmawiali z nim w sprawie możliwego sign-and-trade. Według Chrisa Broussarda z ESPN, LeBron miał przekonywać Bosha do gry w Cavs, a Raptors podobno byliby skłonni dokonać transferu z Cavs. Jednak według ostatnich doniesień, Bosh mimo że chce grać z Jamesem, to nie jest zainteresowany grą w Cleveland.

Według Yahoo! Sports Cavs zdają sobie sprawę, że nie uda im się ściągnąć Bosha, ale mimo to, nadal wierzą, że zatrzymają Jamesa.

Frank Isola z New York Daily New donosi, że bardzo prawdopodobny jest scenariusz, w którym James zdecyduje się podpisać nowy kontrakt z Cavs, ale tylko na 2 lata.

Byron Scott uważa, że James zostanie i według niego szanse na to, to 75-85%.

Podobno William 'Wes' Wesley był największym zwolennikiem gry LeBrona w Chicago i namawiał go do tego. Według kilku źródeł pomiędzy Wesem a pozostałymi osobami z najbliższego kręgu Jamesa doszło do spięcia, ponieważ pozostali wolą żeby został on w Cleveland. Przyjaciel LeBrona, Maverick Carter, powiedział, że Wes nie ma wpływu na decyzję Jamesa.
____________________________________________________________
Cavs i Suns rozmawiali na temat wymiany, w ramach której do Cleveland trafiłby Barbosa, a w drugą stronę powędrowaliby West i Moon. West ma kończący się kontrakt, a Moon dwuletnią umowę za około $6 milionów. Natomiast Barbosa za następne dwa lata dostanie $14.7 milionów. Dlatego ta wymiana mogłaby dać Suns większe możliwości finansowe w przyszłym offseason, kiedy kończy się kontrakt Richardsona.

Pojawiła się również informacja, że Suns mogą jeszcze dogadać się z Knicks w sprawie sing-and-trade Stoudemire'a, by nie stracić go za nic. Agent Stoudemire'a powiedział, że jeśli będą mogli pomóc Suns, to zrobią to. Knicks mogliby oddać do Phoenix Davida Lee lub 'trade exception'.
____________________________________________________________
Według Denver Post Anthony ma zaakceptować ofertę przedłużenia umowy z Nuggets, ale zanim ją podpisze chce, by wzmocniono drużynę.

Natomiast według innego źródła zbliżonego do rozmów pomiędzy Melo a Nuggets, gwiazdor drużyny z Denver jeszcze nie podjął decyzji czy zaakceptuje ofertę czy nie.
____________________________________________________________
Nets przygotowują się na możliwość, że nie uda im się pozyskać nikogo z trójki: James, Wade, Bosh i nie zamierzają w tej sytuacji panikować. Ich plan B to Boozer. Jednak ze względu na jego wiek i kontuzje, nie będą za wszelką cenę go przekonywać od siebie i nie przepłacą go tylko po to, by go pozyskać. Pod uwagę biorą również Davida Lee.

Prokhorov twierdzi, że James i Wade będą grać razem w Heat.

Kevin Pritchard będzie ostatnią osobą z jaką Nets będą rozmawiać w sprawie pozycji generalnego managera. Poza Pritchardem liczą się jeszcze Jerry Colangelo i Tom Penn. Jeff Bower, z którym Nets wcześniej rozmawiali, zdecydował, że chce zostać w Nowym Orleanie.
____________________________________________________________
Również Blazers szukają nowego GM'a i w tej sprawie mają spotkać się z byłbym GM Heat Randy'm Pfundem, a także z Kiki'm Vandeweghe'm, byłbym managerem Nets. Ciągle nie można również wykluczyć Danny'ego Ferry'ego.

Celem numer 1 dla Knicks jest LeBron, ale według New York Daily News, jeśli Wade zgodziłby się podpisać z nimi kontrakt, nie będą czekać na Jamesa.

Heat, Knicks i Nets są zainteresowani Feltonem, ale nie podejmą żadnych działań póki James, Wade i Bosh nie ogłoszą swoich decyzji.

Matt Barnes na swoim twitterze napisał, że sporo drużyn jest nim zainteresowanych, ale od Magic ciągle nie dostał żadnej propozycji.

Mavs chcą zatrzymać Haywooda i nie są zainteresowani wymianą sign-and-trade z jego udziałem.

Celtics mają spotkać się z Kwame Brownem.

Clippers dogadali się z Vinny'm Del Negro i to on zostanie ich nowym trenerem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz