poniedziałek, 5 lipca 2010

Plotki transferowe: Amare już jedną nogą w NY

Tylko Knicks są skłonni zapłacić Stoudemire'owi $100 milionów. Nets zdecydowaliby się na to tylko gdyby łączyło to się z równoczesnym pozyskaniem LeBrona. Bez takiej gwarancji, nie zaproponują mu maksymalnego kontraktu.
Knicks natomiast chcą Stoudemire'owi dać $100 milionów, ale ciągle zwlekają ze złożeniem ostatecznej oferty, ponieważ czekają na decyzje Jamesa i Wade'a.

Suns podobno zaproponowali mu kontrakt wart $96.6 milionów, ale czwarty i piąty rok były nie w pełni gwarantowane.

Stoudemire w weekend spotkał się z trenerem D'Antoni'm, by wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia, które pojawiały się podczas ich współpracy w Phoenix. D'Antoni podczas spotkania miał zapewnić Stoudemire'a, że uważa go za wspaniałego zawodnika. Natomiast Amare miał przyznać, że wcześniejsze nieporozumienia z trenerem wynikały z jego niedojrzałości, a teraz zrozumiał, że D'Antoni chciał tylko, żeby stał on się jeszcze lepszym zawodnikiem.
__________________________________________________________________
Według ostatnich doniesień, Wade ciągle waha się czy zostać w Miami czy przenieść się do swojego rodzinnego Chicago. Podobno priorytetem dla niego jest wspólna gra z Boshem lub Jamesem, i może to być albo w Miami, albo w Chicago.  Poza tym, na korzyść Chicago przemawia fakt, że mieszka tam matka Wade'a, a także jego dzieci z byłą żoną. To może mieć duży wpływ na jego chęć przeprowadzki. Inni twierdzą, że Bulls to jego plan B, gdyby nie udało się ściągnąć Bosha lub innej gwiazdy do Miami.

Pojawią się także przypuszczenia, że Wade tworzy takie napięcie i zastanawia się nad Chicago tylko dlatego, by dodać dramaturgi do swojego filmu dokumentalnego na temat jego free agency, a ostatecznie i tak pozostanie w Heat.

Na początku tego tygodnia Wade ma podjąć decyzję.
__________________________________________________________________
W sobotę Knicks spotkali się z agentem Jamesa, rozmawiali na temat przejścia Stoudemire'a do Nowego Jorku i ewentualnego kontraktu dla LeBrona. W środę ma się odbyć kolejne spotkanie w Nowym Jorku, w którym ma wziąć udział przyjaciel LeBrona i jego partner biznesowy, Maverick Carter.

Jest już pewne, że James nie ogłosi swojej decyzji do czasu zakończenia swojego koszykarskiego campu, który odbywa się w Akron, czyli do środy. Ale równocześnie wszyscy są przekonani, że w tym tygodniu dowiemy się, gdzie w przyszłym sezonie będzie on grał.
__________________________________________________________________
Mimo że Anthony w tym roku nie jest wolnym agentem, to w ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek z jego udziałem. Nuggets zaproponowali mu przedłużenie umowy i są przekonani, że Melo zaakceptuje ich ofertę. Jednak dopóki jej nie podpisze, ciągle jest szansa, że w przyszłym roku  to on będzie najlepszym wolnym agentem. Dlatego kilka drużyn już planuje, jak go pozyskać.

Według Amare, Melo i Tony Parker chcą dołączyć od niego w Knicks.
__________________________________________________________________
David Lee podobno byłby skłonny przeprowadzić się do Toronto w ramach wymiany sign-and-trade. Do Nowego Jorku trafiłby wtedy Bosh. 

Jednak pojawia się coraz więcej doniesień, że spada zainteresowanie Raptors opcją sign-and-trade Bosha. Raptors w zamian chcieliby dostać inną gwiazdę, korzyści finansowe albo picki w drafcie. Colangleo natomiast nie zamierza przejmować takich zawodników jak Deng czy Beasley.
__________________________________________________________________
Pojawiły się plotki o wymianie między trzema drużynami, w ramach której Al Jefferson trafiłby do Warriors, David Lee od Wolves, a Monta Ellis do Knicks.
Jednak według ostatnich doniesień, Warriors nie są zainteresowani pozyskaniem Jeffersona.

Zainteresowani Jeffersonem mają być natomiast Mavs. W Dallas również biorą pod uwagę możliwość pozyskania Tysona Chandlera.

GM Hornets, Jeff Bower dostał pozwolenie do swojej drużyny, by prowadzić rozmowy z Nets, którzy szukają zastępcy dla Roda Thorna. Podobno Nets rozmawiali także z Joe Dumarsem.

Frye przyjął ofertę Suns wartą $30 milionów, natomiast według Arizona Republic Clippers proponowali mu $34 miliony za 5 lat.

Suns sprzedają Barbosę, zainteresowani są Celtics i Raptors.

Drużyna z Bostonu również rozpatruje możliwość transferu z Balzers i pozyskania Fernandeza.

Pistons są kolejną drużyną która zgłosiła się do Haywooda.

Według ESPN Radio, Barnes chciałby grać w Lakers.

Pacers, Blazers i Knicks są zainteresowani Farmarem.

Clippers spotkali się z Mike'm Millerem.

Już wiadomo, że Roger Mason nie zostanie w San Antonio, a pozyskaniem go są zainteresowani Bulls, Heat, Knicks, Clippers i Lakers. Podobno najchętniej dołączyłby on do Heat.

0 komentarze:

Prześlij komentarz