wtorek, 6 lipca 2010

Plotki transferowe: Shaq w Hawks?

Hawks są zainteresowani pozyskaniem Shaquille'a O'Neala. Mówi się, że mogą zaproponować mu dwuletni kontrakt wart około $11.7 milionów. Podobno Shaq poważnie rozważa możliwość gry w Atlancie, ale jego agent powiedział, że na razie nie ma żadnej oferty. Hawks biorą pod uwagę również Zydrunasa Ilgauskasa, którego próbowali przekonać już w trakcie minionego sezonu, a także Brada Millera.

Poza Hawks, zainteresowanie Shaqiem wykazują jeszcze Mavs i Celtics. W Bostonie bardzo potrzebują silnego wsparcia na pozycję środkowego, ponieważ Perkins będzie poza grą przez co najmniej 6 miesięcy.

Jeśli natomiast LeBron zdecyduje się pozostać w Cleveland, Shaq nie wyklucza dalszej gry w Cavs.
_______________________________________________________
Po pozyskaniu Stoudemire'a, Knicks czekają na decyzję Jamesa, ale też szukają rozgrywającego. Według ostatnich doniesień CBSSports, Raymond Felton ma być ich celem numer jeden. Podobno Knicks prowadzili już rozmowy nad możliwością wymiany sign-and-trade, w ramach której pozyskaliby Feltona, a do Charlotte trafiłby David Lee. Jednak Bobcats nie wykazują zainteresowania takim transferem.

Podobno Warriors bardzo chcieliby pozyskać Davida Lee i rozmawiają z Knicks na temat sign-and-trade. W zamian, Knicks mieliby dostać Monta Ellis'a.

Jednak zanim Knicks zdecydują się na kolejne ruchy, poczekają na to co zrobi James.

Według Chrisa Broussarda z ESPN, pozyskanie przez Knicks Stoudemire'a i możliwość dołączenia Anthony'ego w przeszłym roku, jest bardzo kuszącą perspektywą dla LeBrona.
_______________________________________________________
Danny Ainge przyznał, że złożył ofertę Ray'owi Allenowi, ale nie ujawnił na jaką kwotę i na ile lat. Celtics wierzą, że po uzgodnieniu nowej umowy z Pierce'm, uda im się również przekonać Allena do pozostania. Jednak Ray na razie czeka na decyzje najważniejszych free agents.

Pojawiają się informacje, że Rasheed Wallace może zmienić decyzję o emeryturze i wrócić na kolejny sezon.
_______________________________________________________

Rich Bucher z ESPN na swoim twitterze napisał, że w tym momencie najbardziej prawdopodobny scenariuszu to: James w Cavs, Wade i Bosh w Heat, a Boozer w Bulls.

Po powrocie z Chicago, Wade spotkał się z właścicielem Heat.

Nuggets poinformowali, że nawet jeśli Anthony nie przyjmie teraz ich oferty przedłużenia umowy, nie wytransferują go.

Adrian Wojnarowski z Yahoo! Sports donosi, że jeśli Nets nie uda się przekonać żadnego z trójki: James, Wade, Bosh; ich kolejnym celem będzie Tyrus Thomas.

Allen Iverson a swoim twitterze napisał, że chce wrócić do NBA i ma zamiar pomóc drużynie, która go zechce, w jakimkolwiek charakterze [czyżby pogodził się z rolą rezerwowego?]. Dodał, że problemy rodzinne ma już za sobą i teraz może w pełni skoncentrować się na grze.

Według FanHouse, Hawks biorą pod uwagę możliwość wytransferowania Josha Smitha. Jednak inne źródła podają, że zdecydują się na taki ruch tylko, jeśli w zamian dostaną prawdziwą gwiazdę na pozycję silnego skrzydłowego.

Jerry Sloan powiedział, że chciałby, żeby Boozer został w Jazz.

Według Yahoo! Sports, Lakers proponują Fisherowi zmniejszenie pensji i jednoroczny kontrakt wart około $2.5 milionów. Wcześniej Los Angeles Times podawał, że Fisher oczekuje dwuletniej umowy na $10 milionów.

Joe Dumars zaprzeczył doniesieniom, że rozmawiał z Nets w sprawie pozycji generalnego managera w klubie z New Jersey.

Według Toronto Star, Raptors są zainteresowani Ryanem Gomesem.

1 komentarz:

  1. Knicks powinni sobie odpuścić Feltona. Może za sign and trade Lee + kontrakt Currego Hornets zgodziliby się oddać Paula i Okafora. Ellis też by się wpasował w Knicks no ale żeby w pełni wykorzystać potencjał Amare NY muszą mieć dobrego PG. Mike Miller też dobrze wpasowałby sie w ich styl no ale większość poczeka na to co zrobią: Bosh Wade i James

    OdpowiedzUsuń