czwartek, 8 lipca 2010

Plotki transferowe: LeBron wybrał Miami?

Według kilku źródeł w tym momencie najbardziej prawdopodobne jest, że LeBron wybierze Miami i dołączy tam do Wade'a i Bosha.

Nie jest to jednak jeszcze przesądzone. Podobno ludzie z otoczenia Jamesa odradzają mu Heat. Natomiast Chris Paul namawiał go do pozostania w Cleveland i gry dla trener Scotta, z którym Paul współpracować w Hornets.

Według Chrisa Broussarda z ESPN poza Heat, w grę wchodzi jeszcze Cavs i ewentualnie Bulls.

Ric Bucher z ESPN podał informację, że w środę w nocy LeBron poleciał do Miami, by spotkać się z Patem Riley.

Podobno ludzie z otoczenia Jamesa w środę dzwonili do różnych wolnych agentów, by wybadać czy byliby oni skłonni wzmocnić Heat, jeśli James zdecydowałby się na przeprowadzkę do Miami.

Natomiast we wtorek LeBron miał rozmawiać ze Stoudemire'm i Anthony'm na temat możliwej wspólnej gry w Nowym Jorku.

Wczoraj Jared Dudley, kolega Stoudemire'a z Suns, na swoim twitterze napisał:
_________________________________________________________________
Jermaine O'Neal skłania się ku Celtics, ale ciągle jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji. Według Yahoo! Sports, O'Neal wybiera pomiędzy Celtics a Nuggets. Obie drużyny oferują mu midlevel exception warte około $5.8 milionów w pierwszym sezonie.
Wcześniej mówiło się też o Mavs, podobno w Dallas byli bardziej zainteresowani Jermaine'm niż Shaqiem.
_________________________________________________________________
Według ostatnich doniesień, Shaq najbardziej chciałby grać w Spurs. Warto przypomnieć, że Shaq grał w szkole średniej w San Antonio. Poza tym, w Spurs łącząc siły z Duncanem mógłby liczyć na walkę o kolejny tytuł. Spurs mieliby mu zaoferować midlevel exception.

W grze są jeszcze Hawks, ale podobno na występy w Atlancie, Shaq zdecydowałby się tylko, jeśli dostałby większe pieniądze niż poziom midlevel.
_________________________________________________________________ 
Według jednego ze źródeł, Warriors są najpoważniejszym kandydatem do pozyskania Davida Lee w ramach sign-and-trade. Podobno rozmowy pomiędzy Knicks i Warriors są już bardzo zaawansowane. Jeśli doszłoby do tego transferu, do Nowego Jorku nie będzie wysłany Monta Ellis, Knicks otrzymają Anthony'ego Randolpha, Ronny'ego Turiafa i Kelena Azubuike.

Davidem Lee zainteresowani są też Nets, zwłaszcza po podpisaniu kontraktu z Bulls przez Boozera. Podobno, jeszcze zanim Boozer zdecydował się na Chicago, Nets proponowali mu kontrakt wart $75 milionów za 5 lat. Bulls dali $80, ale Nets twierdzą, że nawet nie dostali szansy wyrównania tej oferty, co z pewnością by zrobili.
_________________________________________________________________
W kręgu zainteresowań Nets są jeszcze Tyrus Thomas, Travis Outlaw i Kyle Korver.

Korvera pod uwagę biorą  również Bulls. Zainteresowani są też Redickiem, ale jak na razie Magic są faworytami do zatrzymania go u siebie.

Agent Stoudemire'a Happy Walters napisał na swoim twitterze, że Amare przejdzie do Knicks w ramach sign-and-trade. Ale nie podał szczegółów, co w zamian dostaną Suns.

Według New York Post, Stoudemire chciałby, żeby z pozostałych wolnych agentów na rynku, Knicks podpisali kontrakt z Ridnourem. Podobno Amare widzi go jako wersję 'Steve Nash Lite'.

Według CBSSports, Heat i Raptors negocjują sign-and-trade z udziałem Bosha. Heat mieliby wysłać do Toronto wybory w drafcie i trade exception. Michael Beasley nie byłby włączony w tą wyminę.

Mavs chcieliby ściągnąć do siebie Raję Bella. Bell też jest zainteresowany. Powiedział, że Mavs są w trójce drużyn, które najpoważniej bierze pod uwagę. Pozostałe dwie to Heat i Magic.

0 komentarze:

Prześlij komentarz