czwartek, 15 lipca 2010

Plotki transferowe: Kobe nie zdążył przekonać Bella

Kobe Bryant był umówiony na spotkanie w Los Angeles z Rają Bellem, by przekonać go do wspólnej gry w Lakers. Jednak spotkanie zostało odwołane, ponieważ jeszcze zanim do niego doszło, Bell przyjął ofertę od Jazz i po 5 latach wraca do Salt Lake City. Podpisał z Jazz 3-letni kontrakt na $10 milionów. Lakers nie byli w stanie zaproponować mu takich pieniędzy. Natomiast Bulls chcieli dać mu umowę na $8 milionów za dwa lata, ale drugi rok nie był w pełni gwarantowany.

Po dogadaniu się z Bellem, Jazz poinformowali Matthewsa, że nie wyrównają oferty jaką złożyli mu Blazers.

Obecnie na celowniku Jazz są Shannon Brown, Ronnie Brewer i Roger Mason.
________________________________________________________
Agent Rasuala Butlera potwierdził, że Heat kontaktowali się z nim i są oni na liście drużyn, w których jego klient chciałby grać.

Mike James powiedział, że chciałby grać w Miami i uważa, że ze względu na swoją dojrzałość i doświadczenie bardzo dobrze pasowałby do tego zespołu.

Natomiast Mike Miller ciągle jeszcze nie podpisał umowy z Heat. Pojawiały się nawet plotki, że do porozumienia jest jeszcze daleko. Jednak w ostatnim wywiadzie radiowym Miller powiedział, że wszystko jest już uzgodnione i dzisiaj ma oficjalnie stać się zawodnikiem Heat.
Warto jeszcze dodać, że to właśnie decyzja Millera o dołączeniu do Heat miała ostatecznie przekonać Haslema do pozostania w Miami. Obaj są bardzo bliskimi przyjaciółmi od czasów wspólnej gry na University of Florida.
________________________________________________________
Brian Windhorst z Cleveland Plain Dealer donosi, że Shaqiem interesują się Knicks i mogliby pozyskać go w ramach wymiany sign-and-trade z Cavs.

Według Atlanta Journal-Constitution, Hawks również są rozważają możliwość wymiany z Cavs, w ramach której pozyskaliby Shaqa, natomiast do Cleveland trafiłby Marvin Williams. Już jakiś czas temu pojawiały się informacje, że Hawks chcą oddać Williamsa, a Cavs są nim mocno zainteresowani.

Wielu ekspertów wyklucza natomiast powrót Shaqa do Miami, ponieważ odchodząc do Phoenix bardzo ostro krytykował Heat.

Według Dallas Morning News, Mavs nadal biorą pod uwagę pozyskanie O'Neala, mimo że mają już Haywooda i Chandlera.
________________________________________________________
Clippers prowadzą rozmowy z agentem McGrady'ego. W przyszłym tygodniu drużyna z LA będzie sprawdzać możliwości McGrady'ego podczas work outu.

T-Mac podobno bardzo chciałby grać z LeBronem, ale Heat mogą zaproponować mu tylko minimum dla weterana.

Zainteresowani McGrady'm są również Bulls.
________________________________________________________
Według dallasbasketball.com, Mavs zanim dokonali transferu z Bobcats, zaproponowali kończący się kontrakt Dampiera Hornets, w zamian za Chrisa Paula. Byli też skłonni dodać młodego Beaubois'a.

Natomiast Pistons byli zainteresowani pozyskaniem Tysona Chandlera i według Detroit Free Press złożyli ofertę Bobcats. Nie wiadomo kogo dokładnie zaproponowali w zamian, ale miał to być albo Hamilton albo Prince. Bobcats jednak wybrali kończący się i niegwarantowany kontrakt Dampiera.
________________________________________________________
Cavs nie udało się pozyskać Kyle'a Lowry'ego, ponieważ Rockets wyrównali ich ofertę. Teraz na ich celowniku są Mike Conley i Ramon Sessions.

Poważnie zainteresowani Sessionsem są również Bobcats, którzy szukając zastępcy Feltona.
________________________________________________________
Nowym generalnym managerem Nets został Billy King. Trzeba przypomnieć, że był on GM Sixers w latach 1998-2007, a jego największym sukcesem było stworzenie drużyny, która w 2001 roku awansowała do wielkiego finału. W 2007 został zwolniony, a zastąpił go byłby generalny manager Nets, Ed Stefanski.
________________________________________________________
Hornets za porozumieniem stron rozstali się ze swoim dotychczasowym generalnym managerem Jeffem Bowerem.  Według wielu źródeł powodem była jego skłonność do wytransferowania Paula. Poza tym, relacje pomiędzy Bowerem i Paulem byłby coraz bardziej napięte. Paul nie był zadowolony z ruchów kadrowych drużyny.

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Bower wycofał się z wyjściu o stanowisko w Nets, mówiąc, że chce zostać w Nowym Orleanie.

Ostatnim największym sukcesem Bowera był zeszłoroczny draft. Mając dalekie numery 21 i 43 pozyskał dwóch świetnych zawodników, Collisona i Thortona.
________________________________________________________
Nowego generalnego managera nadal szukają Blazers. Ostatnio rozmawiali z Rich Cho, asystentem GM'a Thunder.

Larry Ellison jest bardzo blisko  zostania nowym właścicielem Warriors. Założyciel i prezes firmy Oracle ma przejąć 80% udziałów w klubie. Według ostatnich doniesień, Warriors zostaną sprzedani za $400 milionów.

W środę Josh Howard spotkał się z przedstawicielami Knicks. Poza tym, zainteresowani nim są jeszcze Bulls i Celtics. Natomiast Howard bardzo poważnie rozważna pozostanie w Waszyngtonie.

Pozyskanie przez Nuggets Ala Harringtona, wskazuje na to, że Nuggets nie wyrównają oferty Raptors i pozwolą Kleizie przejść do Toronto. Poza tym, w Denver wierzą, że dodanie Harringotna przekona Anthony'ego do przedłużenie kontraktu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz