sobota, 3 lipca 2010

Plotki transferowe: Wade w Bulls?

Chad Ford z ESPN podaje, że według jego źródeł Wade skłania się ku Bulls. W ostatnich dniach dwukrotnie się z nimi spotkał. A w jednym z tych spotkań brał udział również Bosh. Podobno Bulls nakłaniali Wade'a, by zadeklarował, że podpisze z nimi kontrakt, ale on odmówił.

James i Wade chcą grać w jednej drużynie, ale James podobno nie za bardzo jest skłonny dołączyć do Wade'a w Miami. Dlatego rozwiązaniem miałaby być ich wspólna gra w Chicago.

Jednak w NBA dużo osób wątpi w plotki o tym, że Wade mógłby wybrać Bulls.

Pat Riley ciągle jest pewnien, że Wade zostanie w Miami.
________________________________________________________

Stoudemire jest coraz bliższy porozumienia z Knicks, kórzy zaproponowali mu kontrakt na $100 milionów za 5 lat. W weekend Knicks i Stoudemire mają się spotkać i wtedy może on zaakceptować ich ofertę.

Pozyskanie Stoudemire'a, ma sprawić, że Knciks będą bardziej atrakcyjni dla LeBrona. Amare wierzy, że uda mu się przekonać Jamesa. Podobno, kontaktował się również z Tony'm Parkerem (jakiś czas temu pojawiły się informacje o możliwej wymianie pomiędzy Knicks i Spurs).
________________________________________________________

Johnson dostał od Hawks propozycję maksymalnego kontraktu, ale jeszcze go nie zaakceptował. Chris Sheridan z EPSN donosi, że Johnson ciągle jest poważnie zainteresowany grą w Bulls albo Knicks i chce poczekać, żeby zobaczyć co się wydarzy i jakich wolnych agentów pozyskają te drużyny. Według jednego ze źródeł, w tym momencie szanse, że Johnson przyjmie ofertę Hawks to tylko nieco ponad 50%.
________________________________________________________

Według ostatnich doniesień poniedziałkowy termin ogłoszenia decyzji przez LeBrona nie jest pewny.

Mavs chcą zatrzymać Haywooda u siebie, ale żeby przekonać go do pozostania w Dallas będą musieli zaproponować mu kontrakt na około $8-10 milionów rocznie.

Pistons chcą wytransferować Gordona i Villanuevę.

Heat i Cavs są zainteresowanie pozyskaniem Fishera. Natomiast Lakers mają się z nim spotkać w przyszłym tygodniu i są przekonani, że nie chce on odchodzić z LA. Fisher podobno oczekuje dwuletniego kontraktu za około $10 milionów. 

Podobno Mike Miller nie dostał żadnej oficjalnej propozycji od Lakers. Na razie tylko się z nimi spotkał i rozmawiał na temat możliwego 5-letniego kontraktu. Poza Lakers, zainteresowani Millerem są Heat.

Według źródeł zbliżonych do Feltona, nie wróci on do Bobcats.

Dwane Casey jest faworytem w do zostania nowym trenerem Clippers. Tuż za nim jest Vinny Del Negro.

0 komentarze:

Prześlij komentarz