czwartek, 1 lipca 2010

Plotki transferowe: maksymalny kontrakt przekona Johnsona?

Chicago Tribune podaje, że dla Joe Johnsona bardzo długo opcją numer jeden była gra u boku Rose'a w Chicago, ale obecnie skłania się ku ofercie Hawks, którzy mają mu zaproponować maksymalny, 6-letni kontrakt wart $117 milionów.
Według CBS Sports, Johnson najpierw chce wysłuchać, co inne drużyny mają mu do zaproponowania, zanim podejmie ostateczną decyzję. Ale podkreśla się, że znacznie większe pieniądze w Atlancie mogą odegrać kluczową rolę.
_________________________
Cavs zamierzają spotkać się z Ray'em Allenem, Johnem Salmonsem, Mike'm Millerem i Alem Harringtonem. Mają też rozmawiać z Haywoodem.
Według jednego ze źródeł, mogłoby dojść do transferu, w którym Cavs i Mavs podpisaliby kontrakty ze swoimi środkowymi, a następnie dokonali wymiany Shaq za Haywooda.

Haywoodem zainteresowani są również Heat, Nuggets, Knicks, Bulls i Raptors, a Mavs chcą go zatrzymać u sibie.

Według ostatnich doniesień Byron Scott i Cavs porozumieli się już w najważniejszych kwestiach. Ciągle jednak nie ma jeszcze propozycji kontraktu.
Shaw natomiast wycofał się z wyścigu o pozycję trenera Cavs.
_________________________
Pierce stał się wolnym agentem ale według Boston Herlad nie zamierza opuszczać Celtics.

Według kilku źródeł Celtics chcieliby pozyskać JJ Redicka. W Bostonie są zainteresowani też Bradem Millerem i Erickiem Dampierem.
_________________________
Knicks mają się spotkać w Los Angles z Joe Johnsonem i Mike'm Millerem. Drużyna z Nowego Jorku zainteresowana jest również Raymondem Feltonem.
_________________________
Bucks i Salomns prowadzą negocjacje w spawie nowego kontraktu i według Yahoo są coraz bliżej porozumienia.
_________________________
Cavs, Magic i Rockets mają spotkać się ze Stoudemire'm, licząc, że uda im się ściągnąć go do siebie za pomocą sign-and-trade.
_________________________
Richard Jefferson zrezygnował z ostatniego roku kontraktu wartego $15 milionów i stał się wolnym agentem, ale według Yahoo bardzo prawdopodobne jest, że zostanie w San Antonio.
_________________________
Nets i Wolves są faworytami w wyścigu po Rudy'ego Gay'a.

Wolves porozumieli się z Nikolą Pekovicem, którego wybrali w drugiej rundzie draftu 2008. Pekovic podpisze z nimi 3-letni kontrakt wart około $13 milionów.

Poza tym, Wolves starają się też zatrzymać Milicica i równocześnie szukają możliwości wytransferowania Jeffersona.
_________________________
Blazers będą starali się pozyskać Wesa Matthewsa.
_________________________
Earl Watson jest na liście rozgrywających, którym interesują się Lakers. Pod uwagę biorą również Steve'a Blake'a. Natomiast tuż po rozpoczęciu free agency Lakers kontaktowali się ze swoimi wolnymi agentami, których chcą zatrzymać, z Fisherem i Brownem.

Pacers są zainteresowani Jordanem Farmarem, Steve'm Blake'm i Shaunem Livingstonem.

Blake jest również wysoko na liście życzeń Magic. W Orlando podobno interesują się też Rady'em Foye'm.
_________________________
Według Adriana Wojnarowskiego z Yahoo liderami w wyścigu o LeBrona są w tym momencie Bulls i Heat, za nimi są Cavs i Nets.

Wade obecnie skupił się na namawianiu do gry w Miami podkoszowych: Bosha, Boozera i Stoudemire'a. Na razie nie będzie przekonywał LeBrona, ma mu w tym pomóc pozyskanie przez Heat któregoś z podkoszowych zawodników.
_________________________
GM Rockets Daryl Morey spotkał się z Boshem i jest bardzo zadowolony z rozmowy. W przekonywanie Bosha do gry w Houston włączył się również Yao:

0 komentarze:

Prześlij komentarz