poniedziałek, 26 lipca 2010

Plotki transferowe: McGrady coraz bliżej Bulls

Bulls przygotowują się do pozyskania McGrady'ego. Według ESPN, jeśli dobrze wypadnie on podczas dzisiejszego workoutu i zaakceptuje rolę rezerwowego, Bulls jeszcze w tym tygodniu mogą podpisać z nim kontrakt. 

Poza T-Mac'em, kandydatami na pozycję rezerwowej dwójki w Chicago są Keith Bogans i Roger Mason.
___________________________________________________________________
Magic bardzo ostrożnie podchodzą do możliwości ściągnięcia Paula. Po pierwsze dlatego, że ciągle nie są przekonani, że Hornets zdecydują się go wytransferować, po drugie Magic nie chcą przejmować kontraktu Okafora w pakiecie. Otis Smith o doniesieniach o możliwym transferze Paula do Orlando, powiedział, że są to tylko plotki.

Według New Orleans Times-Picayune, Paul oficjalnie jeszcze nie powiedział Hornets, że chce zostać wytransferowany, ale ma to zrobić podczas dzisiejszego spotkania.

Agent Paula już rozmawiał z kilkoma drużynami, zainteresowanymi jego klientem i szuka możliwości transferu.

Brian Windhorst z Cleveland Plain Dealer napisał, że to LeBron poradził Paulowi, by zażądał on transferu, ale równocześnie przekonuje go do pozostania w konferencji zachodniej.
___________________________________________________________________
Według FanHouse, Shaq chciałby grać w Celtics. Obecnie prowadzi intensywne starania, by przekonać ich do podpisania z nim kontraktu. Jednak w Bostonie mógłby grać jedynie za minimum dla weterana, a jedyną możliwością wyższego kontraktu byłaby wymiana sing-and-trade z Cavs. Poza tym, musiałby zgodzić się na znaczne ograniczenie czasu gry i dzielnie minut z Perkinsem i Jeraminem O'Nealem.

Według źródeł zbliżonych do Shaqa, chce on grać w drużynie walczącej o tytuł i nawet dla dużych pieniędzy nie dołączy do drużyny nie mającej na to szans.

Wcześniej, w dużej mierze z powodu jego wysokich wymagań finansowych, z pomysłu zatrudnienia Shaqa zrezygnowali Mavs i Hawks.
___________________________________________________________________
Grizzlies ciągle nie dogadali się w sprawie kontraktu z Xavierem Henry'm, wybranym z 12 numerem w tegorocznym drafcie. Grizzlies nie chcą dać mu maksymalnych pieniędzy ($2 miliony za sezon 2010/11), jakie mogą zaoferować debiutantowi i jakie wszystkie drużyna płacą zawodnikom wybranym zwłaszcza tak wysoko. GM Chris Wallace powiedział FanHouse, że Henry nie zażądał transferu. Tym samym zaprzeczył plotkom, pojawiającym się na ten temat.
___________________________________________________________________
Mavs prowadzą rozmowy z Timem Thomasem, który chce wrócić do gry w Dallas. W poprzednim sezonie był on zawodnikiem Mavs, ale rozegrał tylko 18 spotkań, później opuścił zespół, by opiekować się bardzo ciężko chorą żoną.

Według Lisa Dillman z Los Angeles Times, Rasual Butler zostanie w LA i podpisze roczny kontrakt z Clippers.

Cavs prowadzą rozmowy z Joey'em Grahamem, który ostatni sezon spędził w Nuggets.

0 komentarze:

Prześlij komentarz