sobota, 19 czerwca 2010

Plotki transferowe: Sixers już zdecydowali?

To zdjęcie pojawiło się na chwilę na oficjalnej stronie Sixers w piątek po południu z podpisem "Sixers draft Evan Turner." Czyżby Sixers podjęli już decyzję? Według kilku źródeł GM Stefanski jest zwolennikiem Turnera, natomiast trener Collins wolałby Favorsa.

Rick Bucher z ESPN donosi, że Cavs kontaktowali się z Raptos, by zorientować się jaka byłaby cena ściągnięcia Bosha do Cleveland w ramach sign-and-trade.

Wywiad z Boshem na temat free agency, w którym mówi między innymi o możliwej grze w Nowym Jorku, o wpływie tego co zrobi LeBron, na jego decyzję, o spotkaniu z Wade'm i o Nets.

Stephen A. Smith powiedział, że według jego źródeł James składnia się ku Knicks. Podobno Izzo wiedział, że LeBron bliższy jest decyzji o przejściu do Nowego Jorku, niż pozostaniu w Cleveland, dlatego odrzucił ofertę Cavs, mimo że był już bliski jej zaakceptowania.

Byron Scott ma największe szanse na objęcie stanowiska head coacha Cavs. W Cleveland planują przeprowadzić z nim druga rozmowę w przyszłym tygodniu. Scott jednak znacznie bardziej chciałby zostać trenerem Lakers, gdyby Jackson zdecydował się odejść. Dlatego zanim przyjmie ewentualną ofertę od Cavs, poczeka na decyzję Jacksona.

Knicks stworzyli komitet mający pomóc im przekonać LeBrona, że Nowy Jork jest dla niego najlepszym miejscem. W komitecie znaleźli się między innymi: Donald Trump, Spike Lee, Alec Baldwin, Chris Rock, Tracy Morgan, Whoopi Goldberg,Willis Reed, Walt Frazier i Earl Monroe.

Według HoopsWorld Wolves sprzedają Ala Jeffersona, a kilka drużyn jest poważnie zainteresowanych jego pozyskaniem.

Jeśli Rivers nie zostanie w Celtics na następny sezon, największe szanse na zastąpienie go ma Kevin McHale, były Celt i przyjaciel GM'a Danny'ego Ainge'a. Podobno pod uwagę brani są również Vinny Del Negro i obecny asystent Aromnd Hill. Jeśli natomiast Rivers zostanie, jego nowym asystentem najprawdopodobniej będzie Lawrence Frank.

Tiago Splitter chce grać w NBA, potwierdził to prezydent Caja Laboral Vitoria, obecnej drużyny Brazylijczyka. Splitter ma opcję rozwiązania kontraktu i może przejść do NBA, gdzie prawa do niego mają Spurs.

Według jednego ze źródeł, odejście Kerra ze stanowiska GM Suns, oznacza również odejście Stoudemire'a z Phoenix.
Pojawiają się również głosy, że przyczyną decyzyj Kerra były kwestie finansowe. Podobno Kerr chciał podwyżki, podczas gdy właściciel Suns miał zamiar trochę zmniejszyć jego pensję. Oficjalnie Kerr mówił, że taką decyzję podjął z powodów rodzinnych.

Znany z polskich parkietów, a może i wkrótce polski obywatel, Thomas Kelati przyznał, że zainteresowani nim są Real Madryt, Regal Barcelona i Asseco Prokom. Natomiast Lakers (Kelati grał u nich w zeszłorocznym preseason) zaproponowali mu gwarantowany roczny kontrakt. Ale Kelati najprawdopodobniej zostanie w Europie.

Iverson trenuje i zamierza wrócić od NBA w przyszłym sezonie.

Również Darius Miles chce wrócić i próbuje przekonać do siebie Bobcats.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Nuggets mogą wytransferować Lawsona. Jednak według ostatnich doniesień nie zamierzają oni oddawać swojego młodego rozgrywającego.

Były zawodnik NBA, Walter McCarty dołączy do sztabu szkoleniowego O'Briena w Pacers.

Heat wykorzystają opcję w kontrakcie Chalmersa i zatrzymają go na następny sezon.

Raptors i Kings nie prowadzili rozmów w sprawie transferu Turkoglu. Według Toronto Star nic nie wskazuje na to, żeby mogło dojść do wymiany między tymi drużynami.

0 komentarze:

Prześlij komentarz