poniedziałek, 24 maja 2010

Wizyta w Orange Sport Info

Debiut w TV mam za sobą. Naprawdę świetne doświadczenie, chociaż byłem trochę zestresowany i może nie wypadłem tak jak bym chciał. Ale trzeba przyznać, że bardzo ciekawie ogląda się 'od kuchni' jak powstaje program, jak wygląda studio.

Udało mi się wrzucić na youtube fragment programu 'Info weekend' z moim udziałem. Niestety nie jest cały, ponieważ ucięło mi końcówkę. Dla tych, których nie widzieli tego na żywo: we fragmencie, którego nie ma na tym filmiku mówiłem o tym, że przyznałbym nagrodę ROY Evansowi i Curry'emu, o tym, że James jest najlepszym zawodnikiem pod względem indywidualnym, a Bryant pod względem prowadzenia drużyny i o tym, że nie za bardzo interesuję się polską ligą, chociaż wspieram drużynę z Poznania.

3 komentarze:

 1. Widać, że nieco tremy miałeś, a niepotrzebnie bo prowadzący pojęcia o NBA nie posiadają żadnej ;) ale ogólnie fajnie, że ktoś jednak pokazuje, że takie aktywności jak Czwarta Kwarta istnieją i warto je reklamować, chociaż widzę, że prowadzący średnio mógł zrozumieć jak siedzenie w nocy i oglądanie spotkań zza oceanu może być trudne, mam nadzieję, że zaproponowałeś mu jakiś mecz kończący się o 4-5 nad ranem i następnego dnia normalne egzystowanie praca/uczelnia itp.

  Ogólnie na plus występ ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki.
  Rzeczywiście prowadzący ekspertami od NBA nie byli, ale w końcu nie od tego tam są. Prowadząc program sportowy nie mogą znać się na wszystkich dyscyplinach, a NBA ciągle u nas jeszcze za mało znaczy.
  Tak jak mówisz, najważniejsze, że ktoś robi taką telewizję jak Orange Sport i daje możliwość pokazania się. W jakiej innej telewizji w ogóle zajmują się NBA? Canal+, ale tam dostać się nie ma szans, tym bardziej, że nie mają programów, w których rozmiawia się o NBA. Wielki szacunek dla Orange Sport.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulację.
  Kiedy sam udzielałem swojego pierwszego wywiadu również odczuwałem lekką tremę, ale potem poszło lepiej. Szkoda, że nie ma dalszej części wywiadu.

  OdpowiedzUsuń