wtorek, 7 września 2010

Plotki transferowe: Blazers jeszcze nie rozmawiali z Knicks

Frank Isola z New York Daily News podał, że Donnie Walsh niedawno odrzucił propozycję trójstronnej wymiany z Blazers i Pacers. W jej ramach Knicks mieli wysłać Anthony'ego Randolpha do Indiany, Pacers oddaliby pick w drafcie do Blazers, a do Nowego Jorku trafiłby Fernandez.
Blazers w zamian za Rudy'ego chcą pick w pierwszej rundzie draftu, którego Knicks nie mają, dlatego chcąc ściągną Hiszpana do siebie muszą zaangażować trzecią drużynę.

Alan Hahn z Newsday napisał natomiast, że według kilku źródeł, propozycji trójstronnej wymiany nie było. Rozmowy prowadzili tylko Knicks i Pacers, i to drużyna z Indiany szukała sposobu, by pozyskać Randolpha w zamian za pick. Oczywiście gdyby Knicks się na to zdecydowali, później mogliby ten pick wykorzystać w transferze z Blazers.
Poza tym, Hahn pisze, że Rich Cho jeszcze nawet nie rozmawiał z Walshem w sprawie transferu i dopiero ma się z nim skontaktować. Ostatni raz Knicks i Blazers rozmawiali na temat Fernandeza jeszcze przed draftem, kiedy GM'em był Pritchard, który odrzucił ofertę Walsha.
Według źródeł Hahna, Blazers najpierw rozpatrzą wszystkie możliwe opcje zanim w ogóle rozważą wysłanie Fernandeza do drużyny, do której chciałby on trafić. Z tego powodu prawdopodobnie jeszcze nie rozmawiali z Knicks.

W wywiadzie radiowym GM Blazers, Cho powiedział, że nie zrezygnują z praw do Fernandeza i nie będzie on mógł grać w Europie. Dodał także, że prowadzi rozmowy z wieloma drużynami.

Również Bulls nadal starają się o Fernandeza. ESPN podało, że prowadzili rozmowy z Blazers i proponowali im swój wybór w pierwszej rundzie draftu, ale Blazers wstrzymali się licząc, że mogą zyskać więcej.
________________________________________________________________
W wypowiedzi dla FanHouse, Buillups powiedział, że po powrocie z Turcji planuje pomóc Nuggets w przekonaniu Anthony'ego do pozostania w Denver. 

Nuggets są bliscy podpisania rocznego kontraktu z DJ'em Mbengą. Podobno obie strony porozumiały się już w sprawie warunków umowy.
________________________________________________________________
Shaq ujawnił, że w trakcie offseason prowadził rozmowy z Hornets, kiedy jeszcze GM'em był Jeff Brewer.

Jak donosi Boston Globe, Jamal Crawford nie zażądał wymiany od Hawks i nie zamierza tego zrobić. Chce natomiast dostać od nich nową umowę.

Scott Howard-Cooper z NBA.com napisał, że Warriors są bliscy podpisana kontraktu z Rodney'm Carney'em.

Kto ze znanych zawodników pozostaje bez kontraktu? Allen Iverson, Jerry Stackhouse, Joe Smith, Flip Murray, Earl Watson, Michael Finley, Larry Hughes, Bobby Simmons, Trenton Hassell, Jarvis Hayes, Ime Udoka i Devean George.

0 komentarze:

Prześlij komentarz