środa, 11 sierpnia 2010

Offseason 2010: Celtics zwolnili Sheeda, Melo chce grać w NY?

Podczas prezentacji Shaqa w Bostonie, Danny Ainge powiedział, że chciał wytransferować kontrakt Wallace'a i nadal bierze to pod uwagę, jeśli uda się wypracować taką wymianę. Dodał, że zamierza jak najszybciej rozwiązać tą sytuację, zwłaszcza, że ostatnio agent Sheeda potwierdził, że jego klient przechodzi na emeryturę.

Długo nie czekaliśmy, już wczoraj podano informację, że Celtics zwolnili Wallace'a. Tym samym, 15-letnia obecność Sheeda w NBA została oficjalnie zakończona.
__________________________________________________________________
Ken Berger z CBS Sports napisał, że według źródeł zbliżonych do Anthony'ego, bardzo poważnie rozważa on możliwość gry w Nowym Jorku. Podobno nikt go nawet nie musi przekonywać do przejścia do Knicks (nawet Thomas), ponieważ tak bardzo chciałby tam grać. Melo może po tym sezonie zostać wolnym agentem, jeśli odrzuci ofertę przedłużenia kontraktu jaką dostał od Nuggets ($65 milionów za 3 lata). Jednak za rok kończy się obecna umowa pomiędzy ligą i związkiem zawodników, a na podstawie nowej, kontrakty będą najprawdopodobniej niższe i Anthony nie dostanie już takich pieniędzy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz