poniedziałek, 23 sierpnia 2010

Plotki transferowe: Nuggets chcą oddać Smitha

Według FoxSportsSouthwest.com, lista drużyn, do których chciałby trafić Anthony może zawierać tylko jedną pozycję – Knicks. Podobno, Melo nie jest zadowolony ze swojego wizerunku i chciałby go poprawić właśnie w Nowym Jorku.
Inne drużyny też są nim zainteresowane, ale żadna nie zdecyduje się na transfer jeśli nie będzie miała pewności, że Melo podpisze długoletni kontrakt po przeprowadzce. W ten sposób Anthony może wymuszać wymianę do Knicks, jeśli tylko z nimi będzie skłonny podpisać nową umowę.

Jako podaje Denver Post, tuż po zatrudnieniu nowego generalnego managera, Nuggets zamierzają spotkać się z Anthony'm.

Według doniesień FanHouse, Nuggets chcą wytransferować JR Smitha, który ma kończący się kontrakt wart $6 milionów. Podobno chęć pozbycia się Smitha jest ściśle powiązana z nieprzedłużeniem umowy z Markiem Warkentienem. To on ściągnął Smitha do Denver z Chicago i był w Nuggets jego największym zwolennikiem.

Billups natomiast chciałby zakończyć karierę w Denver.
_____________________________________________________________________
Sam Amico, niezależny dziennikarz zajmujący się NBA, na swoim twitterze napisał, że Magic i Hornets są zainteresowani Iversonem.

W odpowiedzi, Marc Stein z ESPN napisał, że dostał zapewnienie z Hornets, że nie są oni zainteresowani Iversonem. Magic na razie się w tej sprawie nie wypowiedzieli, ale według źródeł z Orlando, oni również nie biorą poważnie pod uwagę AI'a.

0 komentarze:

Prześlij komentarz