środa, 25 sierpnia 2010

Ofsseason 2010: Walker wróci do NBA?

Kilka drużyn NBA  wyraziło zainteresowanie Antonie'm Walkerem. Tak przynajmniej twierdzi Chico Walker, wujek zawodnika. 34-letni Walker zrzucił podobno około 8-10 kilogramów podczas treningów pod okiem Ricka Pitino z Louisville. Jego wujek powiedział, że Antoine chce dostać się na obóz przygotowawczy, jest świadomy, że nie może liczyć na gwarantowany kontrakt i wie, że musi sobie wywalczyć miejsce w składzie.
_____________________________________________________________________
Adrian Wojnarowski z Yahoo! Sports napisał, że Josh Kroenke, Vice President of Team Development w Nuggets i równocześnie syn właściciela klubu, w miniony weekend spotkał się z Anthony'm w Baltimore. Josh rozpoczął proces przekonywania Melo do pozostania w Denver i podpisania z nimi przedłużenia kontraktu.
Poza tym, dwa źródła zbliżone do Anthony'ego twierdzą, że jego zainteresowanie Nowym Jorkiem jest wyolbrzymione, a prywatnie Melo wyraził większy entuzjazm wobec gry w Rockets.

FanHouse podało, że w zeszłym tygodniu Nuggets zaproponowali stanowisko generalnego managera Davidowi Griffinowi. Na razie trwają negocjacje, które się przedłużają. Jeśli Griffin nie przyjmie oferty Nuggets, drugi na liście kandydatów jest Masai Ujiri, asystent GM'a w Raptors. 
_____________________________________________________________________
Podpisanie kontraktu z Brownem było planem B dla Bobcats w sytuacji, gdy nie udało im się podpisać nowej umowy z Dampierem. Obecny kontrakt centra pozyskanego z Mavs wart $13 milionów jest niegwarantowana i Bobcats mogą zwolnić go, zmniejszając znacząco swoje wydatki. Jednak chcieli go zatrzymać w składzie i zaproponowali mu $2.2 milionów za przyszły sezon. Dampier odrzucił tą ofertę, dlatego Bobcats zdecydowali się na Browna. Teraz GM Rod Higgins zamierza wykorzystać i wytransferować niegwarantowany kontrakt Dampiera. Po 13 września mijają 2 miesiące od wymiany z Mavs i Bobcats nie będą mieli już żadnych ograniczeń w jego wytransferowaniu.
_____________________________________________________________________
Agent Luisa Amundsona powiedział, że w tym tygodniu jego klient podpisze kontrakt. Przypomnijmy, że starają się o niego Warriors, Hornets i Pacers.
_____________________________________________________________________
Mustafa Shakur podpisał częściowo gwarantowany, roczny kontrakt z Hornets. Większość zeszłego sezonu spędził w D-League, a pod koniec rozgrywek zatrudnili go Thunder, ale nie zagrał dla nich ani razu. My oczywiście pamiętamy Shakura z występów na polskich parkietach w sezonie 2007/08 w barwach Prokomu.

1 komentarz:

  1. Walker znowu w NBA, nie wierzę, aby ktoś był na tyle zdesperowany, żeby go zatrudnić, skoro taki Iverson nie ma "brania", a nie da się nie przyznać, że na pewno nawet z marketingowego punktu widzenia jest wiele szczebli wyżej od Antka.

    MJ znowu podejmuje dziwne decyzje, najpierw poszedł Okafor, teraz nie ma Dampiera, dziwne decyzje... czekamy na powrót Morrisona...

    OdpowiedzUsuń