poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Plotki transferowe: Melo się nie spieszy

Anthony i Nuggets nie mają wyznaczonego żadnego terminu, w którym Melo miałby zadecydować czy przyjmuję ofertę przedłużenia kontraktu czy nie.  Anthony powiedział, że jeszcze nie wie co zrobi, ale w najbliższym czasie nie zamierza podejmować decyzji.

Jeśli Anthony nie przedłuży umowy z Nuggets, w przyszłorocznym offseason na celowniku będą go mieć nie tylko Knicks, ale i Nets. Drużynie z New Jersey w pozyskaniu Melo ma pomóc niedawne przejęcie kończącego się kontraktu Murphy'ego. Dzięki temu, w przyszłym offseason będą mieć $20 milionów na wzmocnienia.
________________________________________________________________________
Danny Granger powiedział, że rozmawiał z kierownictwem klubu i Pacers jeszcze nie zakończyli swoich ruchów transferowych. Mają starć się pozyskać zawodnika podkoszowego, w miejsce oddanego niedawno Murphy'ego.

TJ Ford odrzucił propozycję wykupienia kontraktu. Pacers chcieli zapłacić mu $5 milionów z $8.5, jakie ma zapisane w kontrakcie.
________________________________________________________________________
Magic Johnson jest zainteresowany włączeniem się do grupy inwestorów, która chce kupić Pistons, z jego rodzinnego Michigan. Magic obecnie jest mniejszościowym właścicielem Lakers (ma około 5% udziałów), a ostatnio był w grupie, która starała się kupić Warriors.

Pistons chciałby także kupić były prezydent Rockets George Postolos, który nie tak dawno temu przegrał z Michaelem Jordanem wyścig o przejęcie Bobcats.
________________________________________________________________________
Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Jannero Pargo porozumiał się z Warriors. Miał podpisać 2-letni kontrakt wart $2.4 milionów. Ale jak podaje Contra Costa Times, kontrakt nie został podpisany, a Warriors na razie czekają, żeby zobaczyć co się wydarzy. Mają nadzieję, że wkrótce zawodnicy pozostający na rynku zmniejszą swoje wymagania finansowe. W Golden State są zainteresowani między innymi Earlem Watsonem.
________________________________________________________________________
Według New York Daily News, Thomas wróci do Knicks po zakończeniu następnego sezonu  i pracy na uniwersytecie. Thomas miałby dostać pozycję konsultanta, której nie mógł przyjąć w tym roku ze względu na złamie przepisów NBA. Według źródeł zbliżonych do sytuacji, Thomas jest jednym z najlepszych przyjaciół Jamesa Dolana, dlatego jest wręcz przesądzone, że ponownie zobaczymy go w Knicks. Poza tym, Dolan do końca marca musi zadecydować, czy przedłuży o kolejny rok kontrakt Walsha i mimo świetnej pracy jaką wykonał, wcale nie jest pewne, że pozostanie on w NY.
________________________________________________________________________
Już drugi raz w tym offseason Bobcats byli bliscy pozyskania Jose Calderona, ale transfer ponownie nie doszedł do skutku. David Aldridge z TNT podał, że Bobcats i Raptors mieli włączyć się w wymianę, która ostatecznie zakończyła się na 4 drużynach (Hornets, Rockets, Pacers i Nets). Bobcats mieli wysłać kontrakt Dampiera do Pacers, którzy mieli oddać Forda do Raptors, a Calderon miał trafić do Charlotte.

1 komentarz: