piątek, 20 sierpnia 2010

Offseason 2010: zamieszania wokół Rudy'ego ciąg dalszy

Fernandez został ukarany przez NBA karą $25 tysięcy za jego publiczne żądanie transferu.

W wywiadzie dla HoopsHype.com, agent Fernandeza powiedział, że jego klient może nie pojawić się na obozie przygotowawczym Blazers.

Według ESPN, GM Rich Cho odrzuca wszystkie oferty transferów. Knicks podobno proponowali w zamian Wilsona Chandlera, a Bulls i Celtics picki w pierwszej rundzie draftu w 2011. Według źródeł, również Pritchard nie zdecydował się oddać Fernandeza. Podczas draftu kilka drużyn wybierających w drugiej dziesiątce miało wtedy proponować swoje picki.

Cho powiedział Yahoo! Sports, że rozmawiał z agentem Fernandeza i bierze pod uwagę uczucia Rudy'ego, ale ostatecznie podejmie decyzję najlepszą dla Blazers. Natomiast w wywiadzie dla Oregonian stwierdził, że nie będzie zmuszany do wymiany. Nie dokona transferu, tylko dla samej wymiany. To musi być dobry transfer dla drużyny.

McMillan skarżył się ESPN, że od końca sezonu nie może skontaktować się z Fernandezem, ponieważ nie odbiera on jego telefonów. Wczoraj Oregonian podało informację, że trenerowi w końcu udało się porozmawiać z zawodnikiem. McMillan powiedział, że była to dobra rozmowa, ale nie ma pojęcia, czy Rudy pojawi się na obozie przygotowawczym. Fernandez na swoim twitterze napisał:
Zainteresowanie Fernandezem wyrazili już FC Barcelona i Panathinaikos.
_______________________________________________________________________
Jaki wpływ na decyzję Stoudemire'a o przejściu do Nowego Jorku  miał Isiah Thomas? Fragment wywiadu dla New York Magazine:

Od rozpoczęcia free agency, do momentu podpisania przez ciebie kontraktu, rozmawiałeś z Thomasem?
Amare: Nie, nie rozmawiałem z nim.

Ani razu? On nie miał wpływu na twoje przyjście tutaj (NY)?
Amare: Nigdy z nim nie rozmawiałem.

Czyli, żeby było jasne, w ogóle z nim nie rozmawiałeś podczas negocjacji z Knicks?
Amare: Nie.

Warto przypomnieć, że podczas konferencji prasowej prezentującej Stoudemire'a jako nowego gracz Knicks, wymieniono Thomasa, jako osobę, która pomogła go przekonać. Na to stwierdzenie nalegał podobno James Dolan. Teraz już wiemy, jak było naprawdę.
_______________________________________________________________________
Według New York Daily News, Nuggets nie są zainteresowani propozycją Knicks, czyli Gallinari, pick w pierwszej rundzie i  kończący się kontrakt Curry'ego.

Nuggets nie podejmą żadnych decyzji w sprawie Melo, dopóki nie zatrudnia nowego generalnego managera. Głównym kandydatem na to stanowisko jest David Griffin, były vice prezydent Suns. Według Denver Post,  w przyszłym tygodniu Nuggets powinni poinformować, kto będzie ich nowym GM'em.
_______________________________________________________________________
Grizzlies dostają coraz więcej ofert w sprawie transferu Xaviera Henry'ego, z którym ciągle nie podpisali kontraktu.

W wywiadzie dla Memphis Commercial Appeal, właściciel Grizzlies Michael Heisley powiedział, że jego drużyna chce podpisać kontrakt z Henry'm i chce żeby grał on w Memphis. Nie zmierza natomiast dokonać transferu tylko dlatego, żeby się go pozbyć.
_______________________________________________________________________
Bucks podpisali roczny kontrakt wart $1.3 miliona z Earlem Boykinsem. Będzie on trzecim rozgrywającym w Milwaukee, gdzie grał już w trakcie sezonu 2006/07.

0 komentarze:

Prześlij komentarz